newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Konference

"Čím dále jasněji jsem si uvědomoval rozhodující význam vůle a rozumu člověka, těchto dvou pramenů všeho dobra, všech radostí i velkých skutků světa. Tato víra mě uchránila před záhubou, s tou vírou jsem prožil celý život a sloužil přitom ze všech sil člověku."

Maxim Gorkij v dopise z Mariánských Lázní dětem v Porubě, 1924


Mariánské Lázně nejsou jen místem pro relaxaci a léčbu nemocí, ale oddávna zde mnozí hledali inspiraci pro svou práci. Mnozí spisovatelé právě zde našli dlouho hledané téma svého románu, mnozí hudební skladatelé nacházeli nové melodie.

I dnes jsou Mariánské Lázně místem setkání odborníků, kteří si na konferencích či seminářích vyměňují své poznatky. Lázeňské hotely jsou schopny poskytnout veškeré profesionální zázemí pro konání konferencí – od technického vybavení, zabezpečení občerstvení až po společenský program po skončení konference.

Účastníkům konferencí rovněž nabízíme ubytování v našich lázeňských hotelech a také relaxační programy, které jsou příjemným zpestřením konferenčního programu.

Leták ke stažení Well Meeting – Well Being

Vaše konference v Mariánských Lázních:

  • Spojení obchodu s odpočinkem a relaxací v exkluzivních lázních
  • Hotely všech kategorií v centru města, 1640 lůžek, 8 konferenčních místností
  • Prvotřídní kvalita stravovacích služeb
  • Doprovodný program dle individuálního přání zákazníka
  • Unikátní historické i novodobé interiéry s moderním technickým zázemím
  • Wellness  beauty procedury, kosmetické salony, laser centrum, kadeřnictví, pedikúra, manikúra
  • Profesionální tým zaměstnanců
  • Individuální přístup ke klientovi
  • Vzdálenost z Prahy: 180 km, 2 hod. jízdy autem po dálnici Praha - Rozvadov

Conference centre Casino
Kongresový sál z roku 1899 ve stylu italské novorenesance s celkovou kapacitou 770 osob, možnost členění na sekce. Unikátní historické prostory vhodné pro konání prestižních akcí.

Danubius Health Spa Resort Nové Lázně*****
Lázeňský hotel Nové Lázně se svojí bohatou historií patří mezi největší a architektonicky nejvzácnější hotely v Mariánských Lázních. Hotel poskytuje luxusní ubytování a prvotřídní konferenční servis. K exkluzivní nabídce patří minerální koupel v Královské kabině, kterou využíval při svých návštěvách anglický král Edward VII. a unikátní komplex původních Římských lázní.
Salonek Library Edward: Luxusní multifunkční salonek vhodný pro společenská setkání a menší konference.

Lázeňský hotel Butterfly****
Lázeňský hotel Butterfly se nachází v centru města, v blízkosti lázeňských parků. Svým hostům nabízí komfort mezinárodního hotelu s pestrou nabídkou wellness & beauty programů. V restauraci La Fontaine oceníte velký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně a příjemné prostředí s hudebním doprovodem harfy.
Salonek Bellevue: Moderní konferenční salonek s atraktivním výhledem na Hlavní třídu.

Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik ****
Grandhotel Pacifik je dominantou Hlavní třídy s výhledem na centrum lázeňské čtvrti a na kolonádu se Zpívající fontánou.
Captain’s James Cook Lounge: Konferenční salonek v atraktivním stylu lodní kabiny.

Vaše údaje
Jméno*
E-mail*
Phone 
Váš dotaz:*
Security Verification
V zájmu vyfiltrování automatických správ (SPAM) napište prosím text, který vidíte na obrázku níže, do políčka vedle něho!
Bezpečnostní kód z obrázku:
S Vašimi osobními údaji budeme nakládat důvěrně, neposkytneme je třetím osobám. Podrobné informace o spravovaní údajů najdete zde.
Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X