newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Zasedání představenstva Evropské asociace hoteliérů EHMA

Ve dnech 6. - 8. 10. 2006 proběhlo v Danubius Hotel Villa Butterfly zasedání výkonného představenstva Evropské asociace hoteliérů EHMA. Na této vrcholné akci se sešli národní delegáti z Francie, Itálie, Holandska, Anglie, Německa, Rakouska, Řecka, Švýcarska, Portugalska a Číny, kteří zastupovali jednotlivé národního hotelové federace pod vedením prezidenta J. H. Antoine z Francie.

Česká republika byla zastoupena generálním ředitelem a předsedou představenstva Léčebných lázní Mariánské Lázně a.s. Ing. Lvem Novobilským. Pro účastníky akce byl připraven bohatý doprovodný program, který profesionální hoteliéry doslova nadchl a překvapil vysokou kvalitou a úrovní služeb v Mariánských Lázních a naší společnost.

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X