newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Léčení

"Před nedávnem jsem četl v knize lékaře Frankla, že zdejší voda vyvolává i povzbuzení duševní činnosti. K tomu ještě přidejte nádherný vzduch, pět i více hodin pohybu, určitou dietu, i to, že člověk nepije víno ani vodku, a pak je úplně pochopitelné, že jsem mohl za měsíc napsat věc, která se mi nedařila celých osm let."

Ivan Alexandrovič Gončarov v dopise z Mariánských Lázní 1857


Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s., navazuje na dlouholetou tradici lázeňské léčby v Mariánských Lázních.

Snažíme se plně využívat vzácné přírodní léčivé zdroje - minerální prameny, slatinu a léčivý Mariin plyn. Tyto přírodní zdroje využíváme v souladu s nejmodernějšími léčebnými postupy tak, aby lázeňský pobyt co nejvíce ovlivnil zdravotní stav našich hostů.

Mariánské Lázně jsou vyhledávány především lázeňskými hosty s nemocemi pohybového aparátu, ledvin a močových cest a jsou také vhodné pro léčbu respiračních a gynekologických nemocí a poruch metabolismu. Léčebné pobyty nabízíme i dětem, kterým poskytujeme specializovanou péči.

Pro maximální úspěch léčby doporučujeme klasické léčebné pobyty v délce 3 – 4 týdnů. Nabízíme však i krátkodobé léčebné programy a také jednotlivé volně prodejné procedury, které dokáží zregenerovat tělo i během krátkodobého pobytu.

Pokud se chcete poradit o svém zdravotním stavu, neváhejte a obraťte se na naše odborníky v sekci Zeptejte se lékaře.

Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně má uzavřené smlouvy s českými i německými pojišťovnami. Obdržení certifikátu TÜV, je důkazem vysoké kvality poskytované lázeňské léčby a služeb.

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X