newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Léčení dětí

Preventivní a léčebné programy pro děti s dětským maskotem hrošíkem

 
 http://youtu.be/s5zEnHlHBhE

Léčebné lázně Mariánské Lázně se pod vedením odborníků specializují na dětské léčebné programy pro děti od 4 let v doprovodu rodičů. S novým dětským maskotem hrošíkem a s pomocí léčebných procedur z přírodních zdrojů, pitné kúry, cvičení v bazénu, pobytu v solné jeskyně a dietním stravováním se zde úspěšně léčí nemoci pohybového aparátu, ledvin, močových a dýchacích cest.

Vašemu dítěti bude po vstupní prohlídce specializovaným pediatrem a na základě Vámi dovezené lékařské zprávy sestaven individuální léčebný plán z optimálně vybraných procedur. Doporučená doba lázeňské léčby dítěte jsou 3 - 4 týdny jedenkrát ročně nebo 2 týdny dvakrát ročně. U preventivních programů se zaměřujeme na léčbu vadného držení těla včetně plochých nohou, obezitu, nácvik správného dýchání, stravovací návyky, posílení nespecifické obranyschopnosti a fyzické zdatnosti dětí.

V ceně klasické lázeňské léčby dětí je vstupní lékařské vyšetření, kontrolní vyšetření (1x týdně event. dle potřeby), závěrečné lékařské vyšetření včetně vypracování závěrečné lékařské zprávy, léčebné procedury, jejichž počet v léčebném plánu se řídí zdravotním stavem dítěte a základní laboratorní vyšetření, které obsahuje vyšetření krve, moči a u funkčních poruch mikce (u 3 - 4 týdenních pobytů) také uroflowmetrii a měření zbytkové moči ultrazvukem.

Počasí
Momentální stav
mírně zataženo
13.3°C
26.květen2016
zčásti zataženo
9°C - 22°C
27.květen2016
bouře
11°C - 21°C
28.květen2016
bouře
13°C - 23°C
29.květen2016
mírně zataženo
14°C - 25°C
30.květen2016
většinou zataženo, průtrž mračen, bouře
12°C - 22°C
31.květen2016
zataženo, oblačno
11°C - 19°C
01.červen2016
zataženo, oblačno
12°C - 19°C
02.červen2016
déšť
12°C - 19°C
03.červen2016
zataženo, oblačno
11°C - 20°C
Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X