newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

PROCEDURY SUPERIOR Nové Lázně

Procedury kategorie Superior představují absolutní špičku v péči o vaše tělo i znavenou mysl a jsou poskytovány pouze v pětihvězdičkovém hotelu Nové Lázně. Každou z těchto vyjímečných procedur začnete absolvováním krátkého rituálu, který vám pomůže dosáhnout maximálního požitku z následujících masáží:

AFRODITIN ZÁBAL SUPERIOR (60 minut)
Tato procedura začíná masáží suchým kartáčem. Tato speciální masáž používá ladící techniky štětinovým kartáčem. Tato činnost pomáhá zvýšit prokrvení kůže a odstraňuje mrtvé buňky z vrchní vrstvy pokožky. Zanechává povrch kůže hladký a vnímavý dalším procedurám. Poté je tělo potřeno speciálním krémem obsahujícím šlehačku, med, pomerančový olej a pak je zabaleno. Krémový zábal je ponechán 20 minut, kdy jsou živiny z medu a šlehačky vstřebávány do kůže. Procedura je ukončena krátkou relaxační masáží.

Cena: 1 450 CZK


MASÁŽ SUPERIOR HOLISTICKÁ AROMA (60 minut)
Holistická uvolňující masáž zlepšuje krevní oběh, elasticitu pokožky, povzbuzuje imunitní systém,
pomáhá zvládat každodenní stres, přináší hluboké uvolnění a relaxaci, a jako doplňková terapie je prospěšná u mnoha chronických i akutních onemocnění, např. u bolestí hlavy, nebo fyzické i psychické únavy.

Cena: 890 CZK


MASÁŽ SUPERIOR DOLCE VITA (60 minut)
Tato procedura začíná relaxační aromatickou masáží. Jedná se o pomalou masáž se švédskými technikami, které používají rovnoměrné hladící pohyby rukou v kombinaci aromatickými oleji. Kombinace obou procedur pomáhá zlepšit flexibilitu svalů, oběh krve, nahromaděný emocionální stres v zádech a uvolňuje napětí a bolest. Poté následuje masáž zad horkým ručníkem kdy jsou používány dva srolované ručníky namočené v horké vodě. Masáž je zaměrena na zádové svaly, využívá teplo z ručníků a speciální válcovací techniku, kdy masér pevně válí ručníky přes krk, ramena a dolů po zádech, až ke kříži v jedné nepřetržité akci.

Cena: 800 CZK


MASÁŽ SUPERIOR ČOKOLÁDOVÁ (70 minut)
Procedura začíná speciálním peelingem celého těla, po němž následuje sprcha. Mezitím je zahřívána směs horké čokolády a mandlového masážního oleje. Tato výtečná kombinace je aplikována na celé tělo. Na vstřebání je potřeba 20 minut. Olej se smyje při druhém osprchování. Poslední fázi kúry představuje aplikace příjemného čokoládového mléka na kůži. Tato jedinečná směs čokolády a mandlí nejenže revitalizuje kůži a dodává ztracené živiny, ale má také pozitivní, povzbudivý efekt na stav vaší mysli.

Cena: 1 390 CZK

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X