newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Ostatní přírodní zdroje

Přírodní léčivý Mariin plyn

Mariin pramen je ve skutečnosti mocný vývěr plynu (99,7 % přírodního CO2), který se druhotně rozpouští v povrchové vodě. Mariin pramen byl využíván ke koupelím, a to dokonce dávno před založením samotných lázní. Pro svůj typický zápach po stopách sirovodíku se mu také dlouho říkalo Smradlavý. Podle Mariina pramene byly také pojmenovány celé lázně - Marienbad. Dnes se přírodní léčivý plyn využívá na suché plynové koupele. Tato procedura si získává stále větší popularitu, protože kromě snížení krevního tlaku, zlepšení činnosti srdce a prokrvení dolních končetin udávají pacienti výrazné zlepšení sexuálních funkcí. Tento přírodní léčivý plyn se též aplikuje formou podkožních injekcí u onemocnění kloubů, páteře a ischemické choroby srdeční.

Plynové injekce se aplikují do podkoží v okolí velkých kloubů a páteře a mají velký vliv na zmírnění bolesti zad a kloubů, na zlepšení prokrvení celé oblasti a rychlejší hojení zranění.

Suchá plynová koupel, neboli plynová obálka, je speciální metodou, která je v českém lázeňství zcela ojedinělá. Plynová koupel přímo ovlivňuje receptory v kůži, zlepšuje prokrvení celého těla a působí protizánětlivě. Velice oblíbená je tato metoda při léčbě sexuálních poruch u mužů, protože Mariin plyn stimuluje produkci sexuálních hormonů – testosteronu a estradiolu.

Peloidy – slatina, rašelina, bahno

Peloidy jsou anorganické nebo organické kašoviny, které se po určité úpravě a ohřevu používají na obklady a zábaly. Jedná se o slatiny, rašeliny a další bahna, která se nacházejí v okolí pramenů. Slatina se ukládá na hromady, kde určitým způsobem oxiduje. Poté se dále upravuje a míchá s minerální vodou a ohřívá parou. Používá se většinou o teplotě 40 °C na 20 – 30 minut.

Slatinné zábaly se užívají při chorobách pohybového aparátu, u gynekologických onemocnění a nemocí dýchacích cest. Speciálním doplňkem jsou slatinné vaginální tampony, které se používají při léčbě chronických gynekologických zánětů a při ženské sterilitě.

V Mariánských Lázních se také využívají rašelino-bentonitové obklady, které rovněž zlepšují prokrvení a regenerační procesy v kůži a podkoží. Rašelinové obklady mají své uplatnění především v kosmetice a u těch pacientů, pro které slatinné zábaly představují zátěž srdce a cév.

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X