newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Slovo lékaře

Při návštěvě Mariánských Lázní máte možnost konzultovat svůj zdravotní stav s odborníky, kteří mají své ordinace přímo v lázeňských hotelech.

V této sekci Vám přinášíme rozhovory s našimi lékaři, které Vám jistě pomohou zorientovat se v nabídce léčebných procedur a pobytů.


MUDr. Pavel Knára

...je vedoucím lékařem v lázeňském hotelu Nové Lázně. V posledních letech se zabývá činností, kterou nazývá lékařským marketingem... Přečtěte si celý rozhovor.

 


MUDr. Růžena Vaňková

...působí jako vedoucí lékařka v Grandhotelu Pacifik a specializuje se na akupunkturu... Přečtěte si celý rozhovor.

 


MUDr. Benedikt Juris

...byl dlouhá léta vedoucím lékařem lázeňského hotelu Centrální Lázně. Nyní pracuje jako samostatný lékař v lázeňském hotelu Nové Lázně. Je specialistou pro vnitřní lékařství a FBLR... Přečtěte si celý rozhovor.

 


MUDr. Marie Micková

...výsledky, kterých dosáhla v každodenní praxi, vedly k pozicím Odborného garanta pro rehabilitaci a. s. (1993), Odborného asistenta 1. LF UK Praha (1998) a Garanta pro výuku fyzioterapie UK v Mariánských Lázních (1999). Od roku 1985 pracuje jako vedoucí lékařka v lázeňské organizaci, v současné době je vedoucí lékařkou v lázeňském hotelu Hvězda... Přečtěte si celý rozhovor.

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X