newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

MUDr. Benedikt Juris

Rozhovor s MUDr. Benediktem Jurisem

MUDr. Benedikt Juris vystudoval medicínu na Vojenské lékařské akademii v Hradci Králové, kde promoval v roce 1963. Jako lázeňský lékař je v Mariánských Lázních od roku 1973. Zastával různé funkce, nejdéle byl vedoucím lékařem lázeňského hotelu Centrální Lázně. Nyní, jako pracující důchodce, působí v lázeňském hotelu Nové Lázně jako samostatně pracující lékař. Je specialistou pro vnitřní lékařství a FBLR.

 

 


Jak Vás uspokojuje práce v lázeňském hotelu Nové Lázně?

Nové Lázně jsou nejkomplexnějším lázeňským hotelem v České republice. Vždyť kromě klasických hotelových služeb poskytují také přirodní minerální koupele, přírodní suché uhličité koupele, plynové injekce, slatinné zábaly, mají tři bazény a slavnou Královskou kabinu.

Kromě tradiční léčby se však poskytuje v lázeňském hotelu Nové Lázně i Colon hydroterapie. Můžete čtenářům tento pojem objasnit?

Colon hydroterapie je velmi žádaná procedura zejména ze strany zahraničních lázeňských hostů, ale stejně tak i od občanů našeho města. Jde v podstatě o promývání tlustého střeva vodou o teplotě 37 °C. Z tlustého střeva se výplachem odstraňuje obsah a usazeniny na stěnách střeva, které se zde hromadí. Ordinujeme ji u zácpy a nadýmání, při poruchách žlučníku a slinivky, poruchách imunity, alergiích apod. Colon hydroterapie je i prevencí proti nádorům tlustého střeva.

Mohou klienti v Nových Lázních s nadcházející sezónou očekávat nějakou novinku v léčbě?

Ano, od května bude v Nových Lázních v provozu světelná terapie. Jde o léčbu barevným světlem. Přístroj produkuje barevné světlo, které kmitá různou frekvencí podle druhu barvy. Přes oči a zrakový nerv působí na mozkové zrakové centrum, z něj pak na další oblasti mozku a vegetativní nervový systém. Máme připraveno celkem 18 indikací jako např. detoxikace organizmu, deprese, astma broniale, neurastenie atd.

Ordinují v Nových Lázních také další specialisté?

Samozřejmě. Pravidelně zde ordinuje urolog, sonografista, cévní chirurg a kardiolog.

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X