newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Ema Destinnová

Ema Destinnová, vlastním jménem Emílie Kittlová se narodila v bohaté pražské rodině. Svůj velký pěvecký talent zdědila po matce, která se záhy po svadbě hudební kariéry vzdala.

Mladá Ema jako 20letá nastoupila do Dvorní opery v Berlíně, kde slavila jeden úspěch za druhým. K jejím velkým obdivovatelům patřil i německý císař Vilém I.

Zpívala dokonce i na korunovaci britského krále Jiřího V. a královny Mary v roce 1911. Její zpěv a impozantní zjev vyvolaly takový ohlas, že na chvíli byla celá korunovace zastíněna vystoupením Emy Destinnové.

Byla českou vlastenkou a všechny nabídky k sňatku od významných osobností odmítala. Byla rozhodnuta vdát se až po skončení své kariéry a svého manžela si chtěla vybrat mezi Čechy.

V Mariánských Lázních se neléčila, pouze zde vystupovala. Nejznámější árie zazpívala 3. sprna 1904 na koncertě v dnešním společenském domě Casino.

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X