newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Friedrich Nietzsche

Tento německý filozof a spisovatel přijel do Mariánských Lázní v roce 1880, když mu bylo 36 let. Byl těžce nemocen a již několik let putoval po celé Evropě s cílem najít místo, které by jeho zdravotnímu stavu vyhovovalo. Trpěl bolestmi hlavy a očí, často dostával záchvaty, během nichž ochrnul nebo ztrácel vědomí.

Do Mariánských Lázní přijel z Benátek, kde mu nevyhovovalo počasí. Avšak ani po příjezdu do Mariánských Lázní nebyl zpočátku s ničím spokojen. Stěžoval si především na deštivé počasí a také na vysoké ceny jídla a všech služeb. Navzdory tomu zde pobyl déle než plánoval. Friedrich Nietzsche se ubytoval na lesní samotě Eremitage (dnes zbořena) a svůj čas trávil především v lesích, které jej nakonec velice okouzlili.

Po návratu z Mariánských Lázní napsal svá nejvýznamnější díla – Tak pravil Zarathustra, Ecce Homo nebo Ranní červánky.

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X