newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Johann Strauss

Rakouský hudební skladatel Johann Strauss se narodil v rodině významného houslisty a dirigenta Johanna Strausse a od útlého věku projevoval hudební nadání. Navzdory otci, který si nepřál, aby jeho synové byli hudebníci, se mladý Johann naučil brzy hrát na housle a již v 19 letech založil svůj vlastní orchestr.

Pro svůj orchestr začal psát vlastní skladby, které se staly velice oblíbené. Straussovy valčíky doslova roztančily celou Vídeň a tento nový hudební a taneční styl se záhy stal populárním nejen mezi lidmi, ale také u všech evropských královských dvorů.

Johann Strauss se svým orchestrem procestoval celý svět a jeho skladby jako Na krásném modrém Dunaji, Povídky z Vídeňského lesa, Císařský valčík nebo Hlasy jara měly velký ohlas.

Do Mariánských Lázní zavítal Johann Strauss v létě roku 1890 a poté ještě v roce 1891. Na jeho počest zdejší lázeňský orchestr uspořádal koncert jeho skladeb, na kterém byl Strauss přivítán jako host. Podle tehdejšího tisku byl Strauss údajně velice bouřlivě vítán lázeňským publikem.

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X