newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Mark Twain

Tento významný americký spisovatel se vlastním jménem jmenoval Samuel Langhorne Clemens. Nic v jeho dětství nenasvědčovalo tomu, že se jednou stane novinářem a spisovatelem. Do školy nechodil, číst a psát ho naučil sazeč písma. V dospělosti se Mark Twain věnoval mnohým profesím – byl zlatokopem, plavčíkem i kormidelníkem lodi.

Do Mariánských Lázní zavítal v roce 1891 se svou rodinou v rámci své cesty po Evropě. Své postřehy popsal ve svých fejetonech a je třeba říci, že na léčebné procedury i lázeňské hosty se díval se značným nadhledem. Komicky podle něj působili pacienti, kteří se neustále stěžovali na své nemoci a počítali kila, která se jim podařilo shodit nebo naopak nabrat.

O samotné léčbě napsal: "Prostě zdejší lázně se snaží změnit člověka. Reforma – to je jejich píseň. Snaží se z vás udělat zdravého člověka tím, že vám vezmou všechny příjemné věci, na které jste zvyklí. Donutí vás zříci se všeho, co dělá život zajímavým. Za tím účelem nešetří prostředky a neušetří přitom žádného." (Citát je z webu www.hamelika.cz)

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X