newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

O nás

"Mariánské Lázně – nejutěšenější a nejmodernější město na kontinentě. Tak hezké jak si jen člověk může přát..."

Mark Twain, Mariánské Lázně, srpen 1891Tisková zpráva 2015

Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s., je třetí největší společností poskytující lázeňskou péči a hotelové služby v České republice a v současnosti patří mezi nejefektivnější lázeňské společnosti, která se může pyšnit certifikátem TÜV. Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. jsou státem uznané lázně s dlouholetou léčebnou tradicí a erudicí profesionálního lékařského týmu. Máme uzavřené smlouvy s českými i německými pojišťovnami. Obdržení certifikátu TÜV, je důkazem vysoké kvality poskytované lázeňské léčby a služeb.

Naší snahou je skloubit tu nejkvalitnější lázeňskou péči s hotelovými službami na nejvyšší úrovni. Důkazem toho je fakt, že přímo v našich lázeňských hotelech poskytujeme léčebné procedury společně s konzultací lékařů. Samozřejmostí v nabídce hotelových restaurací je dietní strava, která je základním předpokladem pro úspěšnou léčbu a zlepšení zdravotního stavu našich klientů.

Naše společnost navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Snažíme se naplno využívat jedinečné přírodní léčivé zdroje, které spočívají v léčivých pramenech, v unikátním přírodním plynu CO2 a v peloidech.

Vedle léčebných programů nabízíme také wellness & beauty pobyty zaměřené na zlepšení kondice a důkladnou regeneraci těla.

Dovolte, abychom Vám blíže představili společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s., její historii a také náš tým hoteliérů a lékařů, kteří denně pečují o pohodlí a zdraví všech klientů.

Nezapomeňte také na fotogalerii, která Vám blíže představí krásu Mariánských Lázní.

 

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X