newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

O nás

"Mariánské Lázně – nejutěšenější a nejmodernější město na kontinentě. Tak hezké jak si jen člověk může přát..."

Mark Twain, Mariánské Lázně, srpen 1891


 

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. – Marienbad Kur & Spa Hotels
Krásné prostředí, vysoká kvalita lázeňské péče, prvotřídní ubytování a služby, to jsou Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. - největší společnost poskytující lázeňskou péči a hotelové služby v České republice. Díky tomu, že je členem jednoho z největších hotelových řetězců v Evropě s lázeňskými hotely, skupiny Danubius Hotels Group, se vedle vlastních zkušeností může opřít i o poznatky z širokého portfolia dalších hotelů společnosti v Maďarsku, Velké Británii, Rumunsku, České republice a na Slovensku.

Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. To, že se prozíravě opírá o dlouholetou léčebnou tradici a vysokou erudici lékařských profesionálů pomáhá neustále zachovávat vysokou kvalitu poskytované lázeňské léčby a služeb. Jejím potvrzením jsou pravidelně obhajované mezinárodní certifikáty: německý certifikát TÜV (2007), Europespa MED® (2011) a český Medispa (2009). Společnost má také uzavřené smlouvy s českými i německými pojišťovnami.
Pohodlí hostů v každém z hotelů Společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. je na prvním místě a proto jsou procedury snadno dostupné, tzv. „pod jednou střechou“. Navíc, všechny hotely mají vlastní tým lékařů a odpovídající zdravotnický personál. V každodenním provozu se usiluje především o využívání přírodních léčivých zdrojů – minerálních pramenů, unikátního přírodního léčivého plynu CO2 a peloidů (rašelina).

Hotely
V Mariánských Lázních společnost provozuje celkem 8 lázeňských hotelů (kategorie 3*, 4*, 5*), které disponují s celkovou kapacitou více než 920 pokojů. Každý z nich okouzlí unikátní atmosférou a výzdobou.
Marienbad Health Spa Resort je největším historickým lázeňským komplexem ve střední Evropě. Vznikl propojením nejrozsáhlejších a nejstarších lázeňských domů ve městě:

  • Danubius Health Spa Resort Nové Lázně***** – královský zážitek
  • Danubius Health Spa Resort Centrální Lázně & Maria Spa **** superior – původní lázeňský dům města
  • Danubius Health Spa Resort Hvězda**** superior – rozšířen o budovu Imperial
  • Další Danubius Health Spa Resorty jsou:
  • Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik**** superior - dominanta Hlavní třídy
  • Danubius Health Spa Resort Butterfly**** superior - moderní budova pro byznys i odpočinek

A členové naší skupiny
Spa Hotel Vltava**** – v kouzelném objetí lesů
Spa Hotel Svoboda*** - uprostřed klidné přírody s depandancí Labe s pohledem na kolonádu

Hosté naleznou ve vyjmenovaných hotelích bohatou nabídku služeb: velké množství různorodých koupelí, léčebné a relaxační procedury na celkové balneo-ploše 20.000 m2, nově vybavené restaurace, kavárny a programy pro mladé i starší.

Léčení v Mariánských Lázních
Lázeňská léčba se v Mariánských Lázních zaměřuje na onemocnění pohybového aparátu, onemocnění ledvin a močových cest, dýchacích cest, nemoci trávicího ústrojí, jakožto i gynekologická, onkologická a metabolická onemocnění. K indikacím patří také onemocnění oběhového systému a trávícího ustrojí. Jako jediná organizace v Mariánských Lázních poskytuje společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. v hotelu Centrální Lázně také léčení dětí.

Účinnost lázeňské péče na široké spektrum nemocí je v Mariánských Lázních dána nevídanou rozmanitostí léčivých zdrojů, jako jsou výborné klimatické podmínky a čistý vzduch, více než 40 minerálních pramenů, místní peloidy a vulkanický plyn. Základem klasického léčebného programu, který nabízí všechny hotely společnosti, jsou minerální
koupele, suché plynové koupele, plynové injekce a také slatinné zábaly v kombinaci s efektivní rehabilitací, fyzioterapií a pitným režimem.
Garancí profesionality lékařské péče je dlouhodobá spolupráce s lékařskou fakultou Univerzity Karlovy.

Wellness v Mariánských Lázních
Vedle tradiční lázeňské léčby nabízí společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. svým klientům také nové wellness programy. Jejich hlavním cílem je kvalitní regenerace organismu vystaveného vysokým nárokům moderního způsobu života a pomoc se zlepšením fyzické a psychické kondice. Navíc lze využít i zdejší beauty nabídku pro podporu zdravé pokožky a štíhlé linie. I v rámci wellness programů jsou využívány především přírodní léčivé zdroje a vlastní kosmetická řada Marienbad Cosmetics.
Vedle klasické lázeňské nabídky služeb však mohou hosté využít i nové léčebné metody a procedury, mj. gastroenterologické vyšetření a léčbu, oční vyšetření, detoxikační procedury, anti-aging program nebo spolupráci se specializovanou klinikou pro menší zákroky.

Konference
Firmy a další organizace naleznou v hotelech společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. profesionální zázemí pro konání konferencí, firemních akcí a školení, včetně odpovídajícího technického vybavení. Samozřejmostí je zabezpečení občerstvení či zajištění doprovodného programu. Například unikátní historické prostory Společenského domu Casino z r. 1901, které pojmou 600 - 800 osob, dodávají prestižním akcím vskutku ojedinělou eleganci. V dubnu 2009 se zde v rámci českého předsednictví konal summit Evropské unie. V hotelích jsou ale připraveny místnosti a salónky i pro menší počet účastníků, které zabezpečí vhodné prostředí pro firemní programy, školení a rodinné oslavy.

Volný čas
Hotely společnosti i město Mariánské Lázně a jeho okolí poskytují rovněž skvělé zázemí pro volnočasové aktivity. V muzeu nahlédnou návštěvníci do historie města, v Městském divadle si vyberou z nabídky koncertů a div. představení, ve zdejším kině ocení 3D techologii a připraveny jsou pro ně i koncerty Západočeského symfonického orchestru. Turisté pak jistě nepohrdnou nedalekými výletními cíly, jakými jsou např. Středověký hrad Loket, lázeňské město Karlovy Vary, přírodní rezervace Kladská, letní zámek knížete Metternicha nebo plzeňský pivovar. Na milovníky pohybu na čerstvém vzduchu tu čekají procházky po anglických parcích a českých lesích. Město nabízí i tenisové kurty, sjezdovku s vlekem a kabinovou lanovkou, zimní stadion, jízdárnu, značené cesty pro Nordic Walking a plavecký bazén. Za návštěvu stojí také Premier Fitness Centrum s profesionálními trenéry a s moderním vybavením Techno Gym v hotelu Centrální Lázně. Náruživý golfistě by si pak určitě neměli nechat ujít příležitost zahrát si na nejstarším golfovém hřišti České republiky s titulem „Royal Golf Club“.
Velice rádi Vás osobně přesvědčíme o kvalitě našich služeb, těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X