newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Kdo jsme

Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s., působí v oblasti lázeňského cestovního ruchu a je zaměřena na poskytování lázeňské péče a hotelovou činnost. Společnost je členem skupiny DANUBIUS HOTELS GROUP – jednoho z největších hotelových řetězců v Evropě s lázeňskými hotely v Maďarsku, Rumunsku, České republice a na Slovensku.

Společnost provozuje tří-, čtyř- a pětihvězdičkové hotely v Mariánských Lázních s celkovou kapacitou 883 pokojů a 1610 lůžek. Jedná se o lázeňský hotel Nové Lázně, lázeňský hotel Hvězda,Spa hotel Butterfly, Grandhotel Pacifik, lázeňský hotel Centrální Lázně, lázeňský hotel Vltava, lázeňský hotel Svoboda a lázeňský hotel Labe. V současné době je jednou z nejefektivnějších lázeňských společností. Z hlediska ubytovací kapacity je třetí největší lázeňskou organizací v České republice.

Mariánské Lázně mají bohatou historii a staletou tradici. Patří k lázním se širokým spektrem přírodních léčivých zdrojů. Základem léčby jsou minerální prameny, přírodní plyn CO2 a peloidy. Farmakologicky rozdílné složení pramenů umožňuje jejich využití v balneologii a k pitným kúrám pro celou řadu onemocnění. Minerální koupele, suché plynové koupele, plynové injekce a peloidy kombinované s kvalitní rehabilitací a fyzikální terapií vytvářejí spolu s ideálními klimatickými podmínkami Mariánských Lázní základ léčebné činnosti naší společnosti. V Mariánských Lázních se léčí onemocnění pohybového aparátu, onemocnění ledvin a močových cest, dýchacích cest, gynekologických a metabolických nemocí.

Vedle tradiční lázeňské léčby společnost nabízí nové relaxační a wellness programy zaměřené na relaxaci a zlepšení fyzické kondice s využitím nejmodernějších metod léčení.

Naše společnost nabízí programy nejen pro Vaše zdraví, ale také beauty programy pro krásu a štíhlou linii, při kterých se využívají jedinečné přírodní zdroje společně s moderními kosmetickými přípravky.

Po celou dobu pobytu je hostům k dispozici odborný tým lékařů a zdravotníků a profesionální tým hoteliérů.


     
   
DHSR
Nové Lázně
  DHSR
Centrální Lázně
  DHSR
Maria Spa
  DHSR
Grandhotel Pacifik
             
     
     
DHSR
Hvězda
  Spa Hotel
Butterfly
  Spa hotel
Vltava
  Spa hotel
Svoboda
             
Spa hotel
Labe


Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X