newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Spa Products

Marienbad cosmetics

Produkty kosmetiky MARIENBAD COSMETICS čerpají svojí sílu z přírodních léčivých zdrojů Mariánských Lázní, do nichž tisíce let zdejší příroda ukládala svoji energii. Při vývoji jednotlivých produktů byly použity tradiční osvědčené metody regenerace, známé z lázeňského provozu. Zároveň však byl brán zřetel na požadavky moderní kosmetiky.

PEOLA VITAL 75 - DAY CREAM

Denní krém s jemnou vůní zanechá vaši pleť sametově hebkou, rozjasní ji a hydratuje. Rašelinový extrakt spolu s vitamíny jí navracejí pružnost a dodávají energii potřebnou pro její regeneraci. Aktivní složky, obsažené v krému, pleť chrání proti stresovým faktorům i UV záření. Krém je zvlášť vhodný pro citlivou nebo problematickou pleť.


 
PEOLA VITAL 75 NIGHT - NIGHT CREAM

Noční krém s rašelinovým extraktem aktivuje proces přírodní obnovy pleti, zlepšuje její tonus a navrací jí mladistvý vzhled. Minerální látky spolu s vitamíny pleť revitalizují, zpevňují a intenzivně zvláčňují. Aktivní složky účinně zamezují vzniku vrásek a vyhlazují již vytvořené. Krém je vhodný pro všechny typy pleti.

DAY & NIGHT CREAM

Výhodné balení denního a nočního krému, které umožňuje vyzkoušet jejich příznivý účinek. Navíc se snadno vejde do kabelky a tak jej můžete mít s sebou pro každou příležitost.

PEOLA SOAP

Lehké glycerinové mýdlo s rašelinovým extraktem. Šetrně očistí pokožku a zanechá ji jemnou a vláčnou. Navozuje pocit relaxace a svěžesti. Díky svým antiseptickým a protisvědivým účinkům je vhodné i pro velmi citlivou pleť. Mýdlo nevysušuje a má výrazně hojivý účinek.
 
PEOLA SOAP PEELING

Peelingové mýdlo, díky vyššímu obsahu rašelinového extraktu, pracuje jemně, ale efektivně. Omýváním pokožky celého těla se vytváří masážní efekt, čímž se docílí odstranění toxinů a odumřelých buněk. Zároveň dojde k lepšímu prokrvování pokožky. Mýdlo lze používat i na obličej, pokožku nevysušuje a výrazně zvyšuje její pružnost a pevnost.
 PEOLA LOTION


Tělové mléko PEOLA LOTION zjemňuje a vyživuje pokožku a má výrazné zvláčňující účinky, které napomáhají k její přirozené regeneraci. Složení tělového mléka bylo navrženo na základě znalostí a připomínek odborníků z lázeňské praxe. Díky zklidňujícímu účinku přírodního výtažku měsíčku lékařského je tak tělové mléko vhodné aplikovat jak po celodenních lázeňských procedurách tak i při běžné péči o pleť.

 PEOLA ENERGY


Sprchový gel Peola ENERGY využívá sílu přírodních léčivých zdrojů. Díky extraktu z rašeliny zůstává pleť po použití příjemně provoněná, osvěžená a zklidněná. Aktivní složky s léčivými minerály dodávají pokožce jemnost a pružnost. Každodenní používání sprchového gelu přináší energii celému organismu.

 
 HYDRATAČNÍ MINERÁLNÍ PLEŤOVÁ MASKA

Oblíbená řada přírodní kosmetiky MARIENBAD COSMETICS je nově doplněna o pleťovou hydratační masku využívající jedinečných účinků minerálních pramenů z Mariánských Lázní. Je to právě unikátní složení minerální vody, které zajišťuje její blahodárný hydratační a omlazující účinek.

Maska byla vyvinuta s využitím mnohaletých zkušeností balneologů a dermatologů, kteří objevili výrazné revitalizační účinky aplikace speciálně upravené minerální vody na pokožku. Buničitá maska s bavlnou umožňuje lepší vstřebávání minerálních prvků tak, aby příznivý vliv na pleť byl co největší. Účinnost masky se zvýší použitím kosmetických krémů Peola Vital 75 a Peola Vital 75 night - díky ní si nyní můžete dopřát kompletní péči o pleť s kosmetikou MARIENBAD COSMETICS.

 
PEOLA VITAL BATH
Lázeňský koupelový set Vám umožní prodloužit si lázně o několik týdnů a dopřát si účinků přírodních léčivých zdrojů Mariánských Lázní i po návratu domů. Regenerační koupel Peola Vital Bath působí blahodárně na celý organismus díky obsahu aktivních složek výtažků z rašeliny.
 
MINERAL BATH PURE
Minerální koupel PURE se specifickým složením minerálů Ferdinandova pramene má výrazný uvolňující a regenerační účinek. Oba produkty se hodí k celotělové koupeli, navíc je vhodné jejich účinek vzájemně kombinovat.
 

 

Marienbad
Cosmetics
La Fontaine
(PDF, 1 MB)
 
       

 

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X