newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Volný čas

"Po cestách a cestičkách těchto jedinečných lázní nechodil sice od těch dob větší básník než byl Goethe, ale troufám si tvrdit, že tu určitě chodila hezčí děvčata než byla jeho Ulrika von Levetzow. Nuže tyto okolnosti a ještě přemnoho jiných dodávají mi odvahu, abych prohlásil, že Mariánské Lázně jsou nejkrásnější ze všech u nás a jedny z nejpůvabnějších na světě."

Jaroslav Seifert, 1974


Mariánské Lázně nabízejí svým hostům nejen kvalitní lázeňskou péči a hotelové služby, ale v neposlední řadě také široké možnosti kulturního a sportovního vyžití.

Proto Vám nabízíme aktuální přehled kulturních akcí a nabídku sportovních zařízení v Mariánských Lázních. Pokud si chcete vychutnat lázeňskou atmosféru v blízkosti Zpívající fontány, nabízíme Vám rozpis oblíbených skladeb.

Pokud se rozhodnete pro výlet do okolí Mariánských Lázní, popř. do jiných koutů České republiky, rozhodně si nenechte ujít naše Tipy na výlet. Máte-li zájem o výlety do okolí či návštěvu kulturních akcí, můžete využít služeb Marienbad Reiseservice.

A chcete-li si zkrátit volnou chvíli u počítače, nabízíme Vám soutěžní kvíz o zajímavé výhry a také křížovku pro volné chvíle.

 

Marienbad Reiseservice

Marienbad Reiseservice, zákaznické centrum společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. organizuje pro hosty informační servis, lékařské přednášky, kulturní program, koncerty, taneční večery, výlety do okolí i po zajímavých místech České republiky, okružní jízdy městem, zajišťuje transfery, průvodcovské služby, vstupenky na kulturní a společenské akce, poskytuje informace o lázních, léčebných pobytech, hotelovém ubytování a léčebných procedurách a distribuje informační a propagační materiál.

LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ A.S.
Masarykova 22
353 29 Mariánské Lázně
Tel.: +420 354 661 410
Fax: +420 354 661 500
E-mail: reiseservice@badmarienbad.cz

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X