newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Dárkové poukazy

Dopřát si odpočinek, zlepšit kondici, zkrášlit tělo a upevnit duševní rovnováhu – to vše můžete získat pobytem v Mariánských Lázních.

Nabízíme Vám speciální vouchery na lázeňský pobyt a dárkové šeky v hodnotě 1 000, 3 000 a 5 000 Kč, které můžete věnovat svým blízkým, přátelům, kolegům, zaměstnancům nebo i obchodním partnerům. Dárkové šeky jsou také ideálním dárkem.

Dárkové šeky můžete využít na klasické léčebné a regenerační pobyty, na krátkodobé programy wellness & beauty i na lázeňské procedury. Využijte naší on-line nabídky na www.marienbad.cz tady.

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X