newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Havajské procedury v Maria Spa Courtyard

Rituály Tokoriki, Matamanoa a Fidžjiský sen prováděné v Evropě jsou velice luxusní a exotická ošetření těla nebo obličeje s výrazným regeneračním účinkem na pokožku a silně relaxačním dopadem na tělo a mysl.
 
Masáže horkými a studenými mořskými lasturami jsou úplnou novinkou. Spojují v sobě léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží. Při proceduře se kombinuje termoterapie s masáží. Teplo sálající z mušlí ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává zvlhčující prostředky a léčivé oleje, a zároveň uvolňuje svalstvo, takže terapeut může pracovat s hlubšími vrstvami tkáňě. Používají se hřejivé mořské mušle Lava Shells a další mořské mušle a lastury a také kokosové oleje Pure Fiji, Vše dovezené z oblasti jihovýchodní Asie a ostrovů Fidži. Lava Shells jsou zahřáté na 38 - 55°C. Ostatní mušle a lastury určené k masírování mají pokojovou teplotu nebo mohou být i chlazené.
 
Masáže horkými mořskými lasturami výborně stimulují krevní oběh i lymfatický systém a mají podobný efekt jako kombinace sauny a masáží. Velkou výhodou oproti sauně je v tomto případě možnost soustředit působení tepla pouze na určité části těla, což zlepšuje působení terapie a vaše pohodlí.
Rituály Tokoriki, Matamanoa uvolňují a regenerují a díky jemné prosvětlující energii mušlí jsou také velmi příjemným estetickým zážitkem.

Rituál Tokoriki – kosmetické ošetření těla horkými mušlemi
Luxusní celotělové ošetření v délce 120 min., které obsahuje úvod do ošetření, cukrový peeling, osprchování, masáž celého těla horkými mušlemi, nanesení kokosového másla, zábal těla v sarongu a masáž obličeje studenými lasturami a masáž vlasové části hlavy.

Rituál Matamanoa -  Fidžijská masáž mušlemi
Originální celotělová masáž horkými a studenými mušlemi, olejový zábal celého těla v sarongu, závěrečná masáž ramen a šíje, masáž obličeje studenými lasturami a masáž vlasové části hlavy.
Masáž během ošetření je hluboce relaxační, na rozdíl od kosmetického ošetření Tokoriki je důkladnější a hlubší. Terapeut používá horké a studené mořské mušle.

Fidžijský sen ( kosmetický zábal ve vodním lůžku Hausler)
Fidžijský sen je procedura, při které se na masážním lůžku provede kartáčkem suchý peeling celého těla. Následuje aplikace másla z fidžijských ořechů a odpočinek ve vodním lůžku Hausler. Poté následuje ošetření pokožky hlavy exotickým olejem.


Pro objednávku volejte spa recepci hotelu Centrální lázně

00420 354 351 111 nebo pište na clspa@badmarienbad.cz

Mapa
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X